Ömer 24. Bölüm İzle! Star TV Ömer yirmi dördüncü bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm!

Star TV’nin dizisi Ömer’in 24. bölümü 25 Eylül günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ömer’in yirmi dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 24. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 23. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gamze’yi hiç beklemediği bir anda karşısında bulan Ömer, yaşadığı acılardan onu sorumlu tutarak boşanmak istediğini söyler. Bu tepkiye şaşırıp kalan Gamze, Ömer’in ona neler yaşadığını hiç sormayışına çok içerler. Kendini yine Vicdan’ın yanında bulan Ömer, onu hem Tahir hem de Gamze ile karşı karşıya getirecek bir çatışmanın fitilini ateşlediğinin farkında değildir.

Yanında çalıştığı ailenin sorunlarının ortasında kalan Nisa, giderek kendisine daha bağımlı hale gelen evin hanımı Hülya’nın isteklerine karşı ne yapacağını bilemez. Emine’yi bu hayatın içinden bir an önce kurtarmak isteyen Yaman ise daha hızlı para kazanmak için Emine’yi şüpheye düşürecek bazı yollara başvurur.

Gamze’nin dönüşünün Ömer üzerindeki etkisini gören Reşat oğlu için endişelenmeye devam ederken Gamze’nin borçları konusundaki yardım teklifini de reddeder. Gamze, Ömer’e tüm başına gelenleri anlatmasına rağmen aralarındaki duvarları yıkmayı başaramaz. Kaçıp yine alkole sığınan Ömer’in kendine gelmesi gerektiğini düşünen Gamze’nin ona son bir sürprizi daha vardır.

ÖMER 24. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 25 Eylül günü yayınlanan 24. bölümünü (Ömer 24. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Yorum yapın