Yalı Çapkını dizisine yeni katılan Tarık Emir Tekin hikayede ortalığı fena karıştırıyor!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını, 38. Bölümü ile 22 Eylül Cuma 20.00’de Star’da yayınlanacak.

Binnur Kaya ve Tarık Emir Tekin’in ikinci sezonda diziye katılmaları hikayeye büyük güç verdi. Nükhet ile Kaya’nın gelişi ile birlikte birçok denge değişecek. Özellikle de Ferit ile Kaya arasında büyük bir gerilim yaşanacak.

Tarık Emir Tekin’in canlandırdığı Kaya karakterinin ortalığı karıştıracağı bir süreç başlıyor… Dizinin hikayesinde Nükhet, yalının tüm kontrolünü eline alarak büyük bir değişimin yaşanmasına neden olacak.

Hikayede yaşanacak olan bu değişime Kaya karakterinin de katılması ile birlikte Yalı Çapkını dizisinin bambaşka bir ikinci sezon heyecanı yaşatacağını belirtelim.

Her iki oyuncunun da hikayeye dahil olması Yalı Çapkını dizisine büyük katkı yapmaya başladı. Özellikle Binnur Kaya’nın oyunculuk performansını izlemek isteyenler için bundan sonraki bölümler çok etkili sahnelerle dolu olacak.

Geçen hafta yeniden ekrana dönen ve izleyenleri de ekrana bağlayan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağının detayları da ortaya çıktı. 22 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle;

Nükhet ve Kaya’nın gelişi yalıda hem rekabeti hem de tartışmaları artırır. Nükhet, Halis’e beklenmedik bir açıklama yaparken; Ferit de Nükhet ve Kaya’dan kurtulmak için çareyi Kazım’da arar. Seyran ise ortalığı sakinleştirmeye çalışır.

Yalıda Nükhet kontrolü kolaylıkla ele almış gibidir. Tüm olanların ardından Orhan; yepyeni bir arayışa girer. İfakat, Seyran’la ilgili planını uygulamaya koyar. Akşam Kazım’ın yemeğe gelişi ise gerginliği daha da tırmandırırken, Ferit’le Kaya arasındaki sular durulmaz. İkili arasındaki gerilim beklenmedik bir gelişmeye sebep olur.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide şu isimler bulunuyor:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Taro Emir Tekin, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Selen Özbayrak.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni bölümüyle 22 Eylül Cuma 20.00’de Star’da.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yorum yapın