Hayatımın Neşesi isimli TRT1 dizisi gün değiştirdi!

TRT 1’de ekranlara kilitlenen, izleyicilerinin her hafta heyecanla yeni bölümünü beklediği “Hayatımın Neşesi”, bu haftadan itibaren yeni yayın günü olan Salı günleri ekranlara gelecek.

Salı gecesi ekran başına! Yeni bölümü 19 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan Hayatımın Neşesi’nde bu hafta Mustafa’nın taksisi ve Neşe’nin sırları kavuşuyor. Komik olaylar ve sürprizlerle dolu bir bölümle Neşe’nin yolları aşka, Mustafa’nın rotası taksinin içine düşüyor.

“Yeni yayın günü Salı gecesi başlayan “Hayatımın Neşesi”de bu hafta neler olacak? İşte detaylar:

Duygusal bir fırtına yaklaşıyor… Mustafa, Neşe’nin sakladığı sırları sonunda öğreniyor. Bu büyük sır, ikilinin arasında derin bir uçurum oluşturuyor. Neşe, gönlünü kırdığı Mustafa’nın affını kazanmak için uğraşıyor. Ancak Mustafa’nın bu duruma tepkisi, kafasını dağıtmak için taksicilik yapmaya başlamak oluyor. Serdar, hayalini gerçekleştirmek üzere olan kafenin hazırlıklarıyla meşgulken, bir yandan da Murat’la uğraşıyor. Rüçhan, mutfağın sırlarını Saliha’dan öğrenmeye başlarken, Zeynep ve Emre, aile içi barışın sağlanması için kolları sıvıyor. Tüm bu gelişmeler arasında Sevda, Neşe’ye destek olmak için yanında oluyor.

Beklenen karşılaşma, yeni başlangıçlar ve aile içi dinamikler… “Hayatımın Neşesi”, 11. bölümde de izleyenlerini ekran başına kilitliyor. Yeni yayın günümüz olan Salı’yı not edin ve bu duygusal yolculukta bize katılmayı unutmayın!

Mustafa’nın taksisi, Neşe’nin aşk dolu planları ve tabii ki sürprizlerle dolu bir bölümle

“Hayatımın Neşesi” 19 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yorum yapın