Yargı dizisi 3. sezona muhteşem bir başlangıç yapacak!

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran reyting rekortmeni dizisi Yargı, 24 Eylül Pazar günü üçüncü sezona başlıyor. Yeni sezonda kadroya yeni isimler katıldı. Tam 8 yeni oyuncu ile birlikte Yargı dizisinde bambaşka bir hikaye bulacaksınız.

Dizinin üçüncü sezonunda izleyicileri şaşırtacak ve farklı bir duyguya sürükleyecek olan karakterleri canlandıracak isimler şunlar: “Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel.”

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan dizi yayınlanan ikinci tanıtım ile izleyiciyi büyük bir bulmacanın içine çekiyor.

Ekrana gelen ilk tanıtımı ile 8 milyonun üzerinde izlenme oranı yakalayan ve binlerce beğeni mesajı alan Yargı’dan merak uyandıran yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

Ilgaz’ın baba olacağını öğrendiği, Ceylin’in doğum anlarının göründüğü tanıtımda Ilgaz ve Ceylin’in birbirine yabancı ve mesafeli anları ise izleyiciyi yeni sezonda büyük bir bulmacanın beklediğinin sinyallerini veriyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken 2 sezondur dizide yer alan diğer oyuncular ise şu isimlerden oluşuyor:

“Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

‘Yargı’nın heyecan dolu 3’üncü sezonu 24 Eylül’de Kanal D’de!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yorum yapın