Ateş Kuşları 25. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

ATV’nin dizisi Ateş Kuşları’nın 25. bölümü 29 Eylül günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ateş Kuşları’nın yirmi beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz…

Dizi izle…

Başrollerinde Hande Soral, İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi ATV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor

ATEŞ KUŞLARI 24. BÖLÜMDE NE OLDU?

Nazmiye, Gülayşe’yi hem şirketten hem de evden kovar. Ancak Gülayşe yenilgiyi bu kadar çabuk kabul etmez. Babasının emanetine sahip çıkmak için diploma almaya karar verir. Peki ama Gülayşe diplomayı alana kadar, geriye bir şirket kalacak mıdır?

Barbaros, Gülayşe’ye destek olabilecek mi?

Barbaros, Gülayşe’ye kendisini unutturmaya çalışsa da onu bu zor zamanında bir başına bırakamaz. Elini tutamazken, Gülayşe’ye nasıl destek olacaktır?

Ateş Kuşları yine sokakta

Evlerinden kovulan ateş kuşları şimdi aynı çocukluklarındaki gibi sokaktalardır. Gülayşe onu büyütmüş olan ailesine gerçekten sırtını mı döndü?

Kara yaşayacak mı?

Kara ve Hüma nişanlanır. Feza ise Eyüboğlu mirasına konan Kara’nın ondan bağımsızlığını kazanacak olmasından hiç hoşlanmaz. Feza’nın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Zıpkın, Kara’nın ölmek üzere olduğunu öğrenince Kara’ya kendi böbreğini teklif eder. Kara onu ölüme terk eden Zıpkın’ın böbreğiyle hayata geri dönmeyi kabul edecek midir?

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM İZLE

Ateş Kuşları dizisinin ATV’de 29 Eylül günü yayınlanan 25. bölümünü (Ateş Kuşları yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Yorum yapın