Reytingleri düşük gelen Ateş Kuşları dizisinde gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi!

atv ekranında ikinci sezona beklendiği gibi başlayamayan ve reytinglerindeki düşme nedeniyle de sıkıntılı bir süreç içinde bulunan Ateş Kuşları dizisinin 25. bölümü 29 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

İlk sezonda büyük ilgi görmesine ve iyi reytingler elde edebilmesine rağmen Ateş Kuşları dizisinde değişen ikinci sezon hikayesinin sadık izleyici kitlesini yeterince tatmin etmediğini görmekteyiz. Sosyal medyada da yeni döneme yönelik eleştiriler gözlemlenirken, dizinin reytinglerinde yaşanan büyük düşüş nedeniyle de erken final ihtimali akıllara getirilmeye başlandı.

atv’nin diziye ne kadar sabır göstereceği bilinmese de Ateş Kuşları projesi için ikinci sezonun pek de iyi gitmediğini söylemek lazım. Gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi. Ateş Kuşları dizisi ikinci sezonda en güçlü olduğu tüm kişiler kategorisinde bile ortalamanın altında reytingler elde edebiliyor. Geçtiğimiz hafta bir miktar bu kategoride reyting artışı geldi ama bunun yeterli olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. AB ve ABC1 gruplarında ise çok düşük reytingler alarak hayal kırıklığı yaratan atv dizisi için karar zamanı yaklaşıyor.

Ateş Kuşları dizisi önümüzdeki bir kaç hafta daha reytinglerinde iyi bir ilerleme sağlayamaz ise bir erken final ihtimalinden konuşulabilir.

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 24. Bölümüyle 29 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek. Ateş Kuşları’nda Gülayşe; yas döneminde de olsa babasının emanetine sahip çıkıp ipleri eline alırken, Barbaros ise Nizam’ın ölümünün peşine düşer.

Gülayşe doyamadığı babasının ölümüyle yıkılır ancak ayağa kalkmak zorundadır. Artık ipleri eline alacaktır.

Eyüboğlu’nun en büyük hissedarı olarak babasının emanetini Kara ve Naz’dan kurtarmaya kararlıdır. Peki diploması dahi yokken bunu nasıl başaracaktır?

Gülayşe’nin şimdi tüm hayallerini gerçekleştirebilecek kadar gücü vardır. Bu güçle kimsesiz çocuklara yurt yapabilmek için, mola yerindeki evi, Ateş Kuşları’nı ezip geçecek midir?

Tüm şartlar tersine dönmüşken, Gülayşe geçmişe mi takılacak yoksa yeni bir gelecek mi yazacak?

BARBAROS’UN YENİ YÜZLEŞMESİ

Çatal, Barbaros’a Nazmiye’nin yeğeni olduğunu söyler. Bütün ailesinin suçlu olduğunu öğrenen Barbaros’un artık canına tak eder.

BARBAROS, GÜLAYŞE’NİN KORUMASI OLACAK MI?

Hacı Hafız ve Hacer, Barbaros’a Gülayşe’nin koruması olmasını teklif ettiğinde bir yandan Gülayşe’ye kendini unutturmak diğer yandan onu her gün görmek isteyen Barbaros bu teklife ne diyecek?

Barbaros, Nizam’ın ölümünde Feza’nın parmağı olduğunu düşünür. Barbaros neyden şüphelendi? Yoksa Feza geride bir kanıt mı bıraktı?

GÜLAYŞE, BARBAROS’UN SİLAHI SATMASINA NE DİYECEK?

Barbaros yas tuttuğu şu zamanda, neden Nizam’dan ona yadigar kalan silahı satıyor? Gülayşe buna ne diyecek? Ya bu sefer yapılanların geri dönüşü olmazsa?

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Yorum yapın