Ömer 32. Bölüm İzle! Star TV Ömer yeni bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm!

Star TV’nin dizisi Ömer’in 32. bölümü 20 Kasım günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ömer’in otuz ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 32. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 31. BÖLÜMDE NE OLDU?

Annesini kaybetmenin kıyısına gelen Reşat bu durumun sorumlusu olarak gördüğü Ömer ve Gamze’yi bencillikle suçlarken ona en büyük destek hiç beklemediği birinden gelir. Aralarındaki çatışmalarla boğuşurken böyle ölümcül bir dikkatsizlikte bulunmak, Gamze ve Ömer’in büyük bir suçluluk duygusu hissetmesine neden olur.

Dükkanı açmak için gerekli kaynağı bulan Gamze, bu konuda önemli bir adım atar. Fakat bu girişimi aile üyeleri arasında türlü gerginliklere neden olur. Şükran’ı kaybetmemek için çareler arayan Tahir ise, içine düştüğü çıkmazdan kurtulmanın yollarını tehlikeli yerlerde arar.

Yaşadıkları çatışmaları geride bırakmak isteyen Gamze ve Ömer’in katıldıkları bir sergi, aralarında oluşacak yeni sorunlara kapı aralar. Annesinin devamlı olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu fark eden Reşat ise, bu soruna kalıcı bir çözüm ararken Çiçek’ten, onu çocuklarıyla karşı karşıya getirecek beklenmedik bir teklif alır.

ÖMER DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Serpil Gül, Gülçin Kültür Şahin, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Burcu Cavrar, Aybike Turan, Damla Makar, Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Özgür Foster, Çağla Naz Kargı, Haktan Zavlak

ÖMER 32. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 20 Kasım günü yayınlanan 32. bölümünü (Ömer 32. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Yorum yapın